15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Programozási és adatelemzési kurzusok

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Xotegahor

Xotegahor


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-06-13
Возраст : 29
Откуда : Gain

Programozási és adatelemzési kurzusok Empty
СообщениеТема: Programozási és adatelemzési kurzusok   Programozási és adatelemzési kurzusok EmptyВт Авг 08, 2023 9:58 am

Helló! Azt tervezem, hogy Magyarországra költözöm tanulni, és keresek jó programozási és adatelemzési tanfolyamokat. Célom egy keresett informatikai szakterület megszerzése és egy technológiai cégnél elhelyezkedni. Kérem adjon tanácsot, hogy Magyarországon hol lehet a legjobban részt venni ilyen képzésben?
Вернуться к началу Перейти вниз
tonycaqa

tonycaqa


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-04-03

Programozási és adatelemzési kurzusok Empty
СообщениеТема: Re: Programozási és adatelemzési kurzusok   Programozási és adatelemzési kurzusok EmptyВт Авг 08, 2023 10:05 am

Helló! Kérésére azt tudom tanácsolni, hogy figyeljen a Robot_dreams oktatási platformra. Programozási, adatelemzési és egyéb igényes informatikai szakterületek széles skáláját kínálják. Elvégeztem náluk egy Python és adatelemzési tanfolyamot, és nagyon meg voltam elégedve – a tanárok tapasztaltak, érthetően és érdekesen magyaráznak. A Robot_dreams képzésnek köszönhetően releváns gyakorlati ismereteket sajátítottam el, és jó állást szereztem az informatika területén. Szerintem ez a https://robotdreams.hu/ remek lehetőség az Ön céljaira. Sok szerencsét!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Programozási és adatelemzési kurzusok
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Online kurzusok kreatív elméknek

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: