15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

Finansal Analiz

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Xotegahor

Xotegahor

Дата регистрации : 2023-06-13

Finansal Analiz Empty
СообщениеТема: Finansal Analiz   Finansal Analiz EmptyСр Июл 26, 2023 11:51 am

Söylesene, bir şirketin finansal analizi konusunda Türkçe online eğitimi nereden alabilirim? Ankara'da bir firmada finans yöneticisi olarak çalışıyorum ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.
Вернуться к началу Перейти вниз
tonycaqa

tonycaqa

Дата регистрации : 2023-04-03

Finansal Analiz Empty
СообщениеТема: Re: Finansal Analiz   Finansal Analiz EmptyСр Июл 26, 2023 11:55 am

Laba Business School'un online derslerine dikkat etmenizi tavsiye ederim! Mükemmel bir "Finansal Analist" programı var, ben onu inceledim ve memnun kaldım. Raporlama analizi, yatırım değerlendirmesi, bütçeleme için birçok faydalı araç üzerinde çalıştım. Eğitim çevrimiçi gerçekleşir, işle birleştirebilirsiniz. Öğretmenler materyali erişilebilir bir şekilde açıklar, pratik vakaları analiz eder. Kurstan sonra şirketimde güvenle analiz yapıyorum. Online finansal analiz çalışmak için https://laba.com.tr/lecture/147-finansal-analiz öneririm!
Вернуться к началу Перейти вниз

Finansal Analiz
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: