15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 HR tanfolyamok Magyarországon

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Xotegahor

Xotegahor


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-06-13
Возраст : 29
Откуда : Gain

HR tanfolyamok Magyarországon Empty
СообщениеТема: HR tanfolyamok Magyarországon   HR tanfolyamok Magyarországon EmptyЧт Июл 20, 2023 3:03 pm

Sziasztok! Jó online tanfolyamokat keresek HR területen, ahol fejlődhetek. Tudtok ajánlani valamilyen tanfolyamot, iskolát Magyarországon?
Вернуться к началу Перейти вниз
tonycaqa

tonycaqa


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-04-03

HR tanfolyamok Magyarországon Empty
СообщениеТема: Re: HR tanfolyamok Magyarországon   HR tanfolyamok Magyarországon EmptyЧт Июл 20, 2023 3:08 pm

Helló! Szívesen mesélek a Laba International Business School-nal kapcsolatos tapasztalataimról. Miközben HR-tanfolyamokat kerestem, belebotlottam Labába, és úgy döntöttem, hogy elvégzem az Employer Branding Stratégia online tanfolyamot. Egyszerűen csodálatos élmény volt! A Laba kurzusok széles skáláját kínálja, amelyeket kifejezetten a HR-szakemberek számára terveztek minden szinten. Ami különösen tetszett, hogy tanfolyamaik a HR menedzsment minden alapvető aspektusát lefedik, beleértve a munkaügyi kapcsolatokat, a munkaerő-felvételt és a toborzást, a munkatársak fejlesztését stb. Nemcsak elméleti ismereteket, hanem gyakorlati ismereteket is kaptam, amelyek hasznosak voltak a munkám során. A Laba tanárai tapasztalt szakemberek, nagy tapasztalattal rendelkeznek a HR területen, tudásuk és hozzáállásuk valóban lenyűgöző. Ezen kívül van egy nagyszerű online platformjuk, amely lehetővé teszi a rugalmas tanulást a saját tempójában és időben. Erősen javaslom, hogy jelentkezzen a https://l-a-b-a.hu/lecture/102-employer-branding nemzetközi üzleti iskolába online HR tanfolyamokra. Ez egy megbízható hely, ahol magas színvonalú oktatásban részesülhet, valamint bővítheti tudását és készségeit a HR területen.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
HR tanfolyamok Magyarországon
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Online tanfolyamok kreatív elméknek Magyarországon
» Online tanfolyamok
» Programozó tanfolyamok
» Online tanfolyamok a kreatív fejlődéshez

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: