15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Kreativní kurzy

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Xotegahor

Xotegahor


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-06-13
Возраст : 29
Откуда : Gain

Kreativní kurzy Empty
СообщениеТема: Kreativní kurzy   Kreativní kurzy EmptyСр Июл 19, 2023 3:36 pm

Řekněte mi prosím, kde můžete absolvovat vysoce kvalitní online kurzy kreativních specialit? Zajímá mě vše kolem designu, 3D grafiky, ilustrace. Chtěl bych získat evropský certifikát.
Вернуться к началу Перейти вниз
tonycaqa

tonycaqa


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-04-03

Kreativní kurzy Empty
СообщениеТема: Re: Kreativní kurzy   Kreativní kurzy EmptyСр Июл 19, 2023 3:42 pm

Radím vám vzdělávací platformu SKVOT, kde jsem absolvoval skvělé kurzy grafického designu. Byl velmi spokojen! SKVOT má nejširší výběr online kurzů pro kreativní profese - design, 3D grafika, ilustrace a další. Učitelé jsou profesionálové z České republiky. Školení probíhá na dálku na pohodlné online platformě. Po dokončení je vydán evropský certifikát. Ceny jsou rozumné a často jsou slevy. Během krátké doby jsem získal mnoho praktických znalostí. Pro online školení kreativních profesí doporučuji https://skvt.cz/!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Kreativní kurzy
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Opakovací kurzy
» Kurzy kreslení
» Dobré online kurzy
» Jaké online kurzy doporučujete?
» Online kurzy základů účetnictví

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: