15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Xotegahor

Xotegahor

Дата регистрации : 2023-06-13

Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi Empty
СообщениеТема: Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi   Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi EmptyСр Июн 14, 2023 4:48 pm

Merhaba! Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi öğretmekle ilgileniyorum. İnternetteki eğitim platformlarında hangi yaklaşımın kullanıldığını ve öğrencilerin bu alanlarda başarıya ulaşmalarına ne kadar etkili olduğunu bilmek istiyorum.
Вернуться к началу Перейти вниз
tonycaqa

tonycaqa

Дата регистрации : 2023-04-03

Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi Empty
СообщениеТема: Re: Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi   Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi EmptyСр Июн 14, 2023 4:50 pm

Merhaba! Sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağım. Robot_dreams, Türkiye'de programlama, analitik ve veri bilimi öğretimine modern ve verimli bir yaklaşım sunan benzersiz bir eğitim platformudur. Robot_dreams'te deneyimli eğitimciler ve kendi alanlarında uzmanlarla çalışıyoruz. Öğrencilerin sadece teorik bilgileri değil, aynı zamanda başarılı bir kariyer için gerekli pratik becerileri de kazanmalarını sağlayan kurslar geliştirdiler. Öğrencilerin bilgilerini doğrudan uygulayabilmeleri ve geliştirebilmeleri için gerçek örneklere ve projelere odaklanıyoruz. Robot_dreams ayrıca öğrenmeyi destekleyen kapsamlı bir kaynak seti sunar. Etkileşimli ders kitaplarımız, video eğitimlerimiz, pratik ödevlerimiz ve forumlar ve sohbetler aracılığıyla öğretmenler ve diğer öğrencilerle iletişim kurma olanağımız var. Öğrencilerin bilgilerini genişletmelerine, soru sormalarına ve deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşmalarına yardımcı olur. Birçok Robot_dreams mezunu, kariyerlerinde şimdiden etkileyici sonuçlar elde etti. Büyük BT şirketlerinde ve yeni kurulan şirketlerde çalışırlar, bilgi ve becerilerini pratikte uygularlar. Robot_dreams, öğrencilere yalnızca temel bir eğitim alma fırsatı değil, aynı zamanda modern işgücü piyasasının zorluklarına hazır olma fırsatı da veriyor. Ben de Robot_dreams konusunda eğitim aldım ve profesyonel gelişimim için en iyi seçim olduğunu söyleyebilirim. Programlama, analitik veya veri biliminde başarılı olmak istiyorsanız eminim https://robotdreams.com.tr/ adresi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Вернуться к началу Перейти вниз

Türkiye'de programlama, analitik veya veri bilimi eğitimi
Страница 1 из 1