15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Programozó tanfolyamok

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
tonycaqa

tonycaqa


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-04-03

Programozó tanfolyamok Empty
СообщениеТема: Programozó tanfolyamok   Programozó tanfolyamok EmptyСр Май 17, 2023 3:55 pm

Helló! Programozást szeretnék tanulni, és Magyarországot választottam képzésemnek. Milyen tanfolyamokat végzett ott, és milyen benyomásai vannak róluk?
Вернуться к началу Перейти вниз
Ducar

Ducar


Сообщения : 26
Дата регистрации : 2022-12-09
Возраст : 30

Programozó tanfolyamok Empty
СообщениеТема: Re: Programozó tanfolyamok   Programozó tanfolyamok EmptyСр Май 17, 2023 3:56 pm

Helló! Tanfolyamokon vettem részt a Robot_dreams oktatási platformon, és elmondhatom, hogy kiváló választás volt. Programozást, adatelemzést és gépi tanulást tanultam. Az egész tanfolyam gyakorlati gyakorlatok alapján épült fel, tudásomat már az első naptól a gyakorlatban is kamatoztathatom. A tanfolyamok kezdőknek és programozási tapasztalattal rendelkezőknek egyaránt alkalmasak. Mindenkinek ajánlom a https://robotdreams.hu/ oldalt, aki szeretne minőségi programozási és adatelemzési oktatást szerezni Magyarországon.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://rez.net.ua/
 
Programozó tanfolyamok
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Online tanfolyamok
» HR tanfolyamok Magyarországon
» Online tanfolyamok a kreatív fejlődéshez
» Online tanfolyamok kreatív elméknek Magyarországon

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: