15 республик СССР
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Форумная площадка для всех 15 республик СССР. Ныне отдельные государства, которых связывает прошлое. Общение, предложение, торговля, оказание услуг
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Cursuri online pentru oameni creativi din Romania

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
tonycaqa

tonycaqa


Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-04-03

Cursuri online pentru oameni creativi din Romania Empty
СообщениеТема: Cursuri online pentru oameni creativi din Romania   Cursuri online pentru oameni creativi din Romania EmptyСр Апр 19, 2023 1:07 pm

Salutare tuturor! Caut cursuri online bune pentru oameni creativi in ​​Romania. Sunt interesat de diverse domenii creative, inclusiv design, fotografie și producție video. Caut cursuri care ma pot ajuta sa ma dezvolt in aceste domenii dar nu stiu de unde sa incep. Are cineva recomandari?
Вернуться к началу Перейти вниз
Ducar

Ducar


Сообщения : 26
Дата регистрации : 2022-12-09
Возраст : 30

Cursuri online pentru oameni creativi din Romania Empty
СообщениеТема: Re: Cursuri online pentru oameni creativi din Romania   Cursuri online pentru oameni creativi din Romania EmptyСр Апр 19, 2023 1:09 pm

Buna ziua! Am urmat cursuri la SKVOT și am fost foarte mulțumit de rezultate. Au o gamă largă de cursuri în diferite domenii creative, inclusiv design, fotografie, producție video și multe altele. Mi-a plăcut formatul de instruire, cursurile online https://skvot.ro/ au fost foarte clare și ușor accesibile, iar mentorii sunt mereu gata să ajute cu întrebări. De asemenea, oferă feedback regulat pentru a vă ajuta să vă mențineți motivat și să vă îmbunătățiți abilitățile. Chiar simt că am crescut în munca mea creativă de când am urmat cursurile SKVOT, așa că le-aș recomanda cu siguranță.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://rez.net.ua/
 
Cursuri online pentru oameni creativi din Romania
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Cursuri online pentru profesii creative în România
» Studiază programarea în România
» Ce este nevoie pentru a deveni de succes și modern?
» Cursuri de marketing
» Cursuri de management

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
15 республик СССР :: Предложения по работе-
Перейти: